Co w duszy gra cda

Co w duszy gra cda

Dec. 25, 2020USA101 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 11

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Kliknij w odtwarzacz by rozpocząć teraz.

Szczegółowa recenzja

Recenzja filmu jest dość prosta. To właśnie Joe Gardner zwykły nauczyciel przedmiotów artystycznych w szkole, dostaje  szansę, mogąc zagrać w najlepszym klubie w mieście. Jak się okazuje nie jest to jednak takie proste. Gdyż jeden nieostrożny krok może sprawić, że prosto z USA przeniesie się w Przedświaty. Jest to niezwykłe miejsce. W którym nieumarłych dusze, zanim zejdą do naszego ludzkiego świata, otrzymują osobowość. To właśnie te dziwactwa i pasje kreują ich nowe życie. Nasz główny bohater będąc zdeterminowanym, żeby odzyskać swoje życie, zaprzyjaźnia się z młodą duszą. Ta jednak nie rozumie, dlaczego pozornie banalne bycie człowiekiem jest aż tak pociągające i podniecające. Gdy nasz bohater stara się przekonać tą duszę, że życie jest wspaniałe, sam znajduje odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Co w duszy gra cda idealnie ogrywa motyw starego nauczyciela, mającego nauczać młode umysły, młodych ludzi. Ale również rodziców, jako podstawową i główną osobę kształtującą najmłodsze pokolenie. W tym filmie rolę nauczyciela do ucznia wielokrotnie zostaje zachwiana. Każdy uczy się odmiennych wartości życiowych by móc ją czerpać od innych. Dlatego w tym filmie dostarczane są osobne motywacje i filozofie dla konkretnych, poszczególnych postaci.  Matka bohatera – Joe uświadamia dorosłego mężczyznę, że ten  coraz częściej woli gonić za mrzonką. Zamiast po prostu zająć się własnym życiem! Przyjmując ofertę pełnego etatu, nauczyciela muzyki z pełnymi świadczeniami…

„Co w duszy gra” cały film

Ta bajka, a dokładnie animowana produkcja pokazuje bohatera i niespełnionego muzyka jazzowego. Ten podczas dumania nad życiem uświadamia sobie, że prawdopodobnie nie zrobi wymarzonej kariery. Martwi naszą postać pierwszoplanową to, że nie ma odpowiednich umiejętności w życiu. Wtedy też zaczyna podważać sens własnego istnienia. Zostając zmuszonym do konfrontacji z własną wiarą. Do tego dochodzi zwątpienie w istnienie duszy oraz szansą na spełnienie swojego największego marzenia czyli zostania gwiazdą. Fani tego filmu zaliczają bajkę do najlepszych animacji jakie kiedykolwiek powstały.

Musimy wiedzieć, że życiowa muzyka niekoniecznie musi dawać wystarczająco dużo endorfin. Jednak może robić to przez wiele lat, skoro więcej szczęścia czerpiemy z uczenia młodych osób niż zdobywania własnych celów. Ten cały film pokazuję, że może w ogóle jesteśmy pozbawieni większego celu, a sensem życia jest samo życie i cieszenie się z każdej chwili. Dostrzegając w tym różne elementy codzienności, które nam z łatwością umykają przy codziennym życiu.

Jeśli co w duszy gra cda ci się podobał – zostaw kciuk w górę i podziel się opinią o filmie w komentarzach.

Polska premiera bajki w 2022

Patrząc obiektywnie bajka miała swoją premierę już w 2020 roku. Jednak polscy fani nie mogli się doczekać polskiego dubaingu lub lektora aż do lutego 2022 roku. Zatem za premierę bajki w 2022 roku można uznać miesiąc luty w którym autorzy uruchomili kinową wersję z dostępem dla wszystkich użytkowników. My jako strona prężnie dbamy o to by móc oglądać ten film, tą bajkę na naszej stronie bez konieczności wyszukiwania jej na CDA. Wystarczy przejść do zakładki z odtwarzaczem, a następnie uruchomić odtwarzacz by móc cieszyć się tą świetną bajką nie tylko dla dzieci.

Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia naszych social mediów w których również przedstawiamy informację o możliwości obejrzenia premiery.

Co w duszy gra CDA aktualizacja 2022

Sprawdziliśmy w 2022 roku robiąc tą aktualizacje czy w dalszym ciągu w filmie widzowie śledzą los Joe Gardnera, który prowadzi kapelę muzyczną w szkole podstawowej. Zdecydowanie największą i jedyną bo prawdziwą pasją jest gatunek muzyczny: jazz. Gardner coraz wyraźniej widzi, że marzenie jego życia mogą po prostu się nie ziścić. By być muzykiem jazzowym musi zrobić wszystko ale i to nie powoduje, że to marzenie się spełni. Cała zmiana Co w duszy gra CDA ma swój nieoczekiwany obrót wydarzeń gdy trafia do fantastycznego miejsca. Tam natychmiastowo zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć osobowość – duszę muzyka. Wszyscy po seansie będziemy zdawali sobie sprawę, że mamy jedno życie dlatego powstała ta aktualizacja w naszym artykule. Jeśli skończymy oglądać film to przemyślmy choć chwilę czy jesteśmy zadowoleni z życia czy smutni jak Joe Gardener. Całość jednak po obejrzeniu u nas tej bajki.

Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Co w duszy gra cda
Tytuł oryginalny Soul
Nasza ocena 8.1 głosów
TMDb ocena serwisu 8.2 głosów

Reżyser główny

Pete Docter
Reżyser główny

Obsada

Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
Joe Gardner (voice)
Tina Fey is22 (voice)
22 (voice)
Graham Norton isMoonwind (voice)
Moonwind (voice)
Rachel House isTerry (voice)
Terry (voice)
Alice Braga isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Richard Ayoade isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
Libba Gardner (voice)
Donnell Rawlings isDez (voice)
Dez (voice)
Angela Bassett isDorothea (voice)
Dorothea (voice)
Udostępniono12

Produkcje podobne do oglądanej

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Klaus
DC Liga Super-Pets
Rodzina Addamsów
Paskudy. UglyDolls
Ant-Man i Osa
Barbie
Wonder Woman
Reign of the Supermen
Tajni i fajni
Robaczki z Zaginionej Dżungli
Altered Carbon: Resleeved

Komentarze Facebook