The Boys CDA Online

The Boys CDA Online

Jul. 25, 2019
Twoja ocena: 0
5 1 głosów

Creator

Obsada

Karl Urban isBilly Butcher
Billy Butcher
Jack Quaid isHughie Campbell
Hughie Campbell
Antony Starr isHomelander
Homelander
Erin Moriarty isAnnie January / Starlight
Annie January / Starlight
Laz Alonso isMother's Milk
Mother's Milk
Tomer Kapon isFrenchie
Frenchie
Karen Fukuhara isKimiko / The Female
Kimiko / The Female

Informacje

Najnowsza produkcja od Amazon Prime,  oparta na popularnej serii komiksów, słynnych: G. Ennisa oraz D. Robertsona. Poniższy serial opowiada historię tytułowej tajnej grupy agentów, która została zorganizowana, aby kontrolować zachowania nadnaturalnych superbohaterów. Stają się oni coraz bardziej lekkomyślni ze względu na powierzone moce. W swojej jakże “wymarzonej” pracy, członkowie The Boys muszą czasami posunąć się nawet do zabójstw niesfornych bohaterów. Każdy kolejny sezon opowiada coraz bardziej dramatyczne kwestie związane z filozofią życia oraz śmierci. Wybierając między mniejszym złem, stoimy przed największym z problemów: czy działamy w słusznej sprawie? Na naszej stronie udostępniamy wszystkie odcinki, wszystkich sezonów w postaci bezpłatnej możliwości oglądania The boys CDA online. Chcąc rozpocząć oglądanie wybranego odcinka należy najpierw założyć konto. Jest to krok bardzo istotny dzielący nas od oglądania serialu bez najmniejszych limitów czy reklam. Warto poświęcić swój czas dla tak świetnej produkcji, gdzie kontynuacja jest wciąż możliwa.

The Boys Sezony 1 – 3

Serial w najnowszych sezonach opowiada o losach żony, co całkowicie zmienia perspektywę na zamiary Herosa wobec supków, a cała reszta ekipy skrywa się w podziemiach (w przenośni ale i dosłownie), ponieważ ich twarze świecą jako przykład najbardziej poszukiwanych kryminalistów w kraju. By przejść do ataku i odzyskać swoje dobre imię, jednocześnie ujawnić prawdę o działalności korporacji Vought – będą musieli przedsięwziąć jeszcze bardziej hardcoreowe kroki, niż do tej pory czyli… przekonajcie się sami!

Gdzie obejrzeć The Boys CDA?

Zachęcamy by przed wyborem interesującego sezonu bądź odcinku, zweryfikować posiadane konto w Amazon prime. Rejestrując się z naszej strony, mają Panstwo pewność, że serial zostanie odtworzony za darmo, bez limitów i natrętnych reklam. Technicznie serial nie może być udostępniony na innych platformach ale przecież mamy 2021 rok i możliwość utworzenia bezpłątnego konta na serwisach Amazon!

The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
The Boys CDA Online
Oryginalny tytuł The Boys
TMDb ocena 8.4 4,141 votes
Data pierwszej prod. Jul. 25, 2019
Last air date Oct. 09, 2020
Sezony 2
Episodes 16
Czas trwania 60 minutes
Udostępnij0

Tytuły powiązane z produkcją

Spisek przeciwko Ameryce
Gra o Tron
Dark
Stranger Things
Harley Quinn
Vagrant Queen
Watchmen
Mandalorianin
Lucyfer
Wiedźmin
Wataha
Batwoman
9 komentarzy
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.