Cały film Kogel Mogel 4 CDA

Cały film Kogel Mogel 4 CDA

Komedia taka jak dawniejJan. 07, 2022Poland96 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Kliknij w odtwarzacz by rozpocząć teraz.

Szczegółowa recenzja

Recenzując film Kogel Mogel 4 okazuje się, że jest to nieco lepszy film, niż całkowicie zbesztana przez krytyków trzecia część Kogla Mogla. Wszyscy Scenarzyści i producenci czyli takie nazwiska jak I. Łepkowska i T. Lampka są tutaj niestety jednak bezlitośni dla widza. Wprost to opowiadając widzimy jak podczas półtorej godzinnego seansu na polskiej komedii można było – niestety ucieszyć się jedynie z dwa razy. Dialogi są tak bardzo drętwawe aż do tego stopnia, że i najprostszy widz i ci doświadczeni w boju aktorzy nie potrafią ich dobrze zagrać mogli by brać w tym udział. Żarty w filmie to typowo wyjątkowo nieśmieszne kwestie.
Wszyscy aktorzy i ich postaci to karykaturalne i stereotypowe zagranie Polaków do bólu. Zdecydowanie najwięcej z aktorów pojawia się wyłącznie po to, by odhaczyć swoje nazwisko na liście płac… Nie oszukujmy się bo robią to pewnie dla taniego sentymentalizmu w stosunku do poprzednich części. Poprzednie wersje były całkiem dobrymi filmami i przykładowo Kogel Mogel 2 to naprawdę dobra ekranizacja. Nie wiemy jednak jak inaczej wytłumaczyć te epizody z Ewą Kasprzyk, czy Małgorzatą Rożniatowską. Są po prostu tandetne. Są pozbawione i sensu, i niestety poczucia humoru, a przecież to w końcu komedia! Idać dalej – postać grana przez A. Muchę, na której opiera się tu akcja i suspens, to już całkowity idiotyzm i nieporozumienie, odegrane w dodatku jak w jakimś paradokumencie typu „Dlaczego ja”. Romantyczna podjeścia również nie emanują empatią tylko zniechęcają widza do dalszego oglądania czwartej części Kogel Mogel.

Kogel Mogel 4 CDA

Jedyną zaletą tak naprawdę w tym przypadku jest to, że produkcję można obejrzeć na platformie CDA całkowicie bez ukrytych haczyków w najwyższej dostępnej jakości HD czyli pełne 1080p. Nie musząc wyszukiwać już w sieci informacji o dostępności filmu włączamy Kogel Mogel 4 CDA i zaczynamy oglądać od początku do samego końca ciesząc się tym, że nie trzeba iść do kina. Zamiast tego wygodnie oglądać wszystko w domu na telewizorze lub laptopie. Co jest nie lada ułatwieniem dla wszystkich fanów kinowych filmów. Tym bardziej polskich produkcji mających naprawdę istotne znaczenie dla prostego człowieka i widza. Polecamy obejrzeć też na CDA nasze inne filmy i poprzednie produkcje czyli:

  • Całkiem udaną wersję Kogel Mogel 3
  • Zdecydowanie najśmieszniejszą i rozbawiającą do łez drugą część filmu.
Cały film Kogel Mogel 4 CDA
Tytuł oryginalny Koniec świata czyli Kogel Mogel 4
Nasza ocena 3.8 głosów
TMDb ocena serwisu 6 głosów

Reżyser główny

Anna Wieczur-Bluszcz
Reżyser główny

Obsada

Nikodem Rozbicki isMarcin Zawada
Marcin Zawada
Aleksandra Hamkało isAgnieszka Wolańska
Agnieszka Wolańska
Grażyna Błęcka-Kolska isKatarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Ewa Kasprzyk isBarbara Wolańska
Barbara Wolańska
Zdzisław Wardejn isMarian Wolański
Marian Wolański
Katarzyna Skrzynecka isMarlena Wolańska
Marlena Wolańska
Maciej Zakościelny isPiotr Wolański
Piotr Wolański
Dorota Stalińska isMother of Marlena Wolańska
Mother of Marlena Wolańska
Anna Mucha isBożena
Bożena
Udostępniono1

Produkcje podobne do oglądanej

Zabawa w pochowanego
Paskudy. UglyDolls
Minionki: Wejście Gru CDA
Cruella Cały film CDA
Czerwona nota
The Kissing Booth 2
Orion i Ciemność
THE DUFF [#ta brzydka i gruba]
Mój przyjaciel Ufik
Niedobrani
Trolle 3
Green Book

Komentarze Facebook