What's happening?

Rozpocznij oglądanie filmu poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją:
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu cda

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu cda

Nov. 09, 2022
Twoja ocena: 0
5.7 3 głosy

Szczegółowa recenzja

Wyczekiwana premiera drugiej części Czarnej Pantery to coś na co czekał każdy! Nie pozostało aż tak dużo czasu, a o fabule filmu wiemy bardzo niewiele. My jednak na naszej stronie zdradzimy ci informację i będziesz mógł oglądać ten film tylko i wyłącznie u nas! Poza tym najwięcej informacji dostarczył pierwszy trailer Wakandy zaprezentowany na tegorocznym przedstawieniu w San Diego. Wszystko jednak wskazuje na to, że to właśnie bohaterowie filmu będą pogrążeni w smutku. A dlaczego? Niestety grany przez Chadwicka Bosemana –  T’Challi zginie i nie zagra w filmie. Warto wiedzieć lub niektórym wspomnieć, że aktor zmarł w 2020 roku na naprawdę ciężką chorobę. Najwyraźniej twórcy filmu chcą uhonorować zarówno Bosemana jak i postać, którą grał i pożegnanie T’Challi będzie ważnym wątkiem filmu. W tym samym czasie do sieci dotarła informacja, że w filmie nie pojawi się postać Daniela Kaluuyi, W’Kabi. Ze względu na obowiązki wynikające z umowy z Nie! – nowa ekranizacja, aktor został zmuszony do porzucenia projektu MCU.

Gdzie obejrzeć Czarna Pantera?

Na naszej stronie dzięki pomocy naszych programistów i techników stworzyliśmy specjalnie dla was drodzy widzowie możliwość obejrzenia tego filmu premierowo. Żadna inna strona nie dostarczy wam takich możliwości jak nasza. Pamiętajcie, że u nas oglądanie zawsze następuje w sposób profesjonalny. Dlatego radość jakiej doświadczycie będzie na najwyższym poziomie i nic nie może się temu równać. Pytając zatem gdzie obejrzeć Czarna Pantera będziecie od tej chwili wiedzieli i mogli podzielić się tym ze znajomymi. Bo właśnie na naszej stronie jest taka unikatowa opcja.

Czarna Pantera cały film online

Bylibyśmy pod ogromnym wrażeniem, nawet gdyby Czarna Pantera była tylko kolejną odsłoną Marvel Cinematic Universe. Natomiast tak nie jest w tym spójnym wizualnie projekcie film wnosi wiele wcześniej niewidzianych wrażeń. Disney dał królowi T’Challa to, czego Thorowi żałował, dał mu: zespół wybitnych malarzy, którzy stworzyli wyjątkowe środowisko, na które wpływ miały bogate tradycje kulturowe regionu. Oryginalność Pantery wykracza jednak poza projekt produkcyjny. To film, który nie stroni od polityki, a nawet jawnie nawiązuje do trudnych wydarzeń historycznych, strasznych trudności społecznych i wreszcie globalnych wyzwań.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu cda
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu cda
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu cda
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu cda
Tytuł oryginalny Black Panther: Wakanda Forever

Reżyser główny

Ryan Coogler
Reżyser główny

Obsada

Udostępniono2

Produkcje podobne do oglądanej

Transformers: Ostatni Rycerz
Piekielna głębia 3
1917
Blade Runner 2049
Asteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Mój przyjaciel Ufik
Doktor Dolittle
One Night in Bangkok
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Coco
Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Komentarze Facebook
×
Kolejny użytkownik...