What's happening?

Rozpocznij oglądanie filmu poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją:

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?

Kontynuuj oglądanie filmu ↑ 20072 Views Report Error

  • Przed uruchomieniem filmu zobacz zwiastun z Youtube:youtube.com
Cruella CDA

Cruella CDA

Witaj okrutny świecieMay. 26, 2021United Kingdom134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Szczegółowa recenzja

Recenzja filmu Cruella 2021 na CDA jest bardzo złożona. Opisując i patrząc na to co działo się w dawnych latach 70-tych w południowej Anglii, w czasach ścisłej rewolucji rocka, bardzo młoda oszustka Estella jest zdecydowana na zdobycie sławy. Ale tylko i wyłącznie dzięki swoim projektom i pracy. Pojednała się z parą młodych złodziei. Nie wszystko jednak idzie po myśli młodej Estlli, tytułowej Cruelli. Złodzieje natomiast dostrzegają jej apetyt na psoty i wspólnie budują sobie życie na londyńskich przedmieściach. Widać jednak, że talent bohaterki do mody wpada w oko baronowej i legendzie mody, która jest diabelnie szykowna i przerażająco haute. Ten film ma świetne zakończenie które zachwyci wielu widzów i dostarczy dużą ilość emocji. My jednak chcemy pokazać wam, że najwięcej zyskacie oglądając u nas bezpośrednio w serwisie pełen film bez ukrytych haczyków.

Gdzie obejrzeć Cruella?

Klasyczne pytanie brzmiące gdzie obejrzeć Cruella to jedno z najczęstszych zapytań ostatnich lat w sieci. Nasza strona za sprawą najnowszych technologii VOD umożliwia obejrzenie Cruella CDA w pełnej jakości HD wraz z możliwością powiększenia odtwarzacza do pełnych rozmiarów. Jest to nie wątpliwie wartościowa kwestia dla wszystkich osób, które nie mogą znaleźć całości w sieci i cieszyć się oglądaniem. U nas najwyższa jakość CDA HD to najważniejsza kwestia ze względu na zadowolenie użytkowników. Wasze pozytywne opinie o jakości cieszą nas najbardziej i motywują do dalszej pracy nad stroną. Dlatego jeśli jesteście zadowoleni z oglądania pozostawcie pod sobie komentarz pod filmem lub udostępnijcie stronę w social mediach by nagrodzić naszą ciężką i heroiczną pracę nad serwisem. Wszystkie recenzje tworzymy z myślą wyłącznie o odwiedzających naszą stronę. Czyli o miłośnikach kina i dobrego serialu czy filmu. Zatem jeśli jesteście zadowoleni i wiecie gdzie obejrzeć w wysokiej jakości zapraszamy do oceny.

Jednak czy jest jeszcze coś co powinniśmy wiedzieć by cieszyć się tym filmem? Na pewno poznać naszą opinię na ten temat, a jest to możliwe po przeczytaniu kolejnego akapitu opisującego Cruelle.

Czy ten film jest dla wszystkich?

Zdecydowanie opinia nasza jest indywidualna i każdy musi wziąć pod uwagę, że może mu się nie spodobać. Sam fakt, że film jest dostępny na CDA zmienia postać rzeczy i umożliwia dla każdego przedstawienie swojej opinii i recenzji. Jednak w naszym przypadku pozytywnie oceniamy produkcje dając jej 9 punktów w skali 10 dobrego kina akcji. Jak przystało na wielobudżetowe produkcje cieszy się najlepszą obsadą aktorów ale to juz ocenicie sami!

Cruella CDA
Cruella CDA
Cruella CDA
Cruella CDA
Cruella CDA
Cruella CDA
Cruella CDA
Cruella CDA
Cruella CDA
Cruella CDA
Tytuł oryginalny Cruella
Nasza ocena 7.4 głosów
TMDb ocena serwisu 8.3 głosów

Reżyser główny

Craig Gillespie
Reżyser główny

Obsada

Emma Stone isEstella / Cruella
Estella / Cruella
Emma Thompson isThe Baroness
The Baroness
Joel Fry isJasper
Jasper
Mark Strong isJohn the Valet
John the Valet
Tipper Seifert-Cleveland isEstella (12 yrs)
Estella (12 yrs)
Emily Beecham isCatherine
Catherine
Udostępniono11

Produkcje podobne do oglądanej

Hotel Transylwania 3
21 mostów
The Kissing Booth 2
SONIC. Szybki jak błyskawica
Czerwona nota
Krzysiu, gdzie jesteś?
Green Book
Bez litości 2
Aladyn
Naprzód – CDA
Emma.
Paskudy. UglyDolls

Komentarze Facebook
×
Kolejny użytkownik...