Batman CDA (2022)

Batman CDA (2022)

Mar. 02, 2022
Twoja ocena: 10
10 1 głos

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Kliknij w odtwarzacz by rozpocząć teraz.

Szczegółowa recenzja

Wiele osób czekało na kolejną część historii Batmana. Ta niestety ale nie ma powiązania z DC Extended Universe. Oznacza to, że tym razem jest mocno skupiona na jego pracy jako detektywa i nieco mniej mrocznym schemacie. Jeśli pytanie o film o Batmanie to pewnie macie na myśli kino akcji z niesamowicie spektakularnym zakończeniem. Co jednak utworzyli dla nas twórcy, że ten film będzie inny? Na pewno będzie to dokument z namiastką kina akcji. Myślimy, że ta recenzja powinna dotyczyć historii Batmana i podkreślać, jak wyłonił się on jako jedna z najbardziej znanych postaci w historii. Przydałoby się również wiedzieć, czy twórcy mają jakieś nowe strategie na nadchodzący film i jakie niespodzianki mają w zanadrzu dla swoich widzów. Brzmi i zapowiada się ciekawie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że będzie można obejrzeć Batman CDA w najwyższej jakości tylko u nas. Należy wiedzieć, że będzie to pierwszy film o Batmanie od czasów Mrocznego rycerza Christophera Nolana który nigdy wcześniej nie miał miejsca w historii kina. Będzie to również pierwszy raz, kiedy Bruce Wayne (Christian Bale) zostanie postrzegany jako Mroczny Rycerz Gotham City. To zdecydowanie świetna informacja dla fanów tej gry aktorskiej i faktu, że duża część z widzów wybierze się właśnie dla tych aktorów do kina.

Gdzie obejrzeć Batman 2022

Akcja filmu rozgrywa się w czasie, gdy przestępczość wymyka się spod kontroli, a Bruce Wayne czuje, że osiągnął punkt krytyczny i stał się bardziej przestępcą niż oni. Jednocześnie starając się zachować własne poczucie moralnej prawości. Całą historie zobaczymy ale musimy sobie odpowiedzieć na pytanie gdzie obejrzeć Batman w 2022 roku? Oczywiście odpowiedź jest jednoznaczna. Wynika z niej, że tylko na CDA znajdziemy nasz wymarzony film i uruchomimy odtwarzacz bez obaw o dodatkowe koszta. Więc wszyscy, którzy nie pójdą do kina uruchomią u nas ten film. Warto zatem przygotować sobie popcorn i cieszyć się tak dobrym tytułem bez obaw o koszty i w najwyżej jakości.

Tak naprawdę wszyscy ostatni raz widzieliśmy Batmana w kinach w 2012 roku, kiedy Bane wyciąga wszystkich przestępców Gotham City z więzienia Blackgate i wysadza w powietrze podziemne tunele Gotham City. Zakłada się, że po tym wydarzeniu Bruce Wayne wychodzi z emerytury i ponownie staje się Batmanem. Tak więc śpieszcie się i uruchomcie cały film Batman 2022 cda bo nie ma sensu czekać. Zostawcie też komentarz jeśli wam się podobał.

Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Batman CDA (2022)
Tytuł oryginalny The Batman

Reżyser główny

Matt Reeves
Reżyser główny

Obsada

Robert Pattinson isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Zoë Kravitz isSelina Kyle
Selina Kyle
Paul Dano isEdward Nashton / The Riddler
Edward Nashton / The Riddler
Jeffrey Wright isJames Gordon
James Gordon
Andy Serkis isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Colin Farrell isOswald Cobblepot
Oswald Cobblepot
John Turturro isCarmine Falcone
Carmine Falcone
Peter Sarsgaard isDistrict Attorney Gil Colson
District Attorney Gil Colson
Barry Keoghan isOfficer Stanley Merkel
Officer Stanley Merkel
Alex Ferns isCommissioner Pete Savage
Commissioner Pete Savage
Udostępniono3

Produkcje podobne do oglądanej

The Banker
Pętla online cda
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Parasite
Bestia
Wonder Woman
Psy 3: W imię zasad
Yip Man 4
60 minut
Curiosa
Dżentelmeni
Zew krwi

Komentarze Facebook