Apokawixa cda

Apokawixa cda

Oct. 07, 2022Poland110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?
Kliknij w odtwarzacz by rozpocząć teraz.

Szczegółowa recenzja

Apokawixa cda to opowieść o świeżych absolwentach szkół średnich, którzy mają dość powtarzających się lockdownów. W związku z tym postanawiają zaplanować „melanż życia” nad polskim morzem Bałtyckim. Nie przykładając uwagi do niepokojąco wysokiego stężenia sinic w morzu i występowania niektórych nietypowych chorób bawią się rewelacyjnie.

Wszystko zaczyna się zupełnie normalnie:

  • plaża,
  • taniec,
  • seks,
  • alkohol,
  • zakochiwanie się,
  • rozczarowanie.

Jednak z każdą minutą wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli. Finalnie w filmie możemy oglądać jak Matka Ziemia wymierza surową karę za złe uczynki dla środowiska. Młodzi ludzie po zetknięciu się z zanieczyszczeniami w Morzu Bałtyckim stają się nieobliczalnymi eko-zombiakami. Jesteście ciekawi jak dalej potoczą się losy młodej grupy szalonych, rządnych przygód nastolatków? Koniecznie obejrzyjcie Apokawixe cda. 

Gdzie obejrzeć Apokawixa cda?

Apokawixa to kolejny świetny film Xawerego Żuławskiego z kategorii horrorów, co więcej nie zabraknie tam również nutki komedii. Na tę ekranizację bez wątpienia czekają fani znanego już nam „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” z udziałem Julii Wieniawy, ponieważ są to podobne wrażenia i emocje. W filmie Apokawixa cda grupę bohaterów tworzą młodzi ludzie ubrani w komiksowe uproszczone stroje, zarówno z korytarzy polskich liceów, jak i subkultur widzianych w amerykańskich filmach. Jeśli jesteś zainteresowany filmową satyrą, komedią i horrem w jednym to bez dwóch zdań powinieneś obejrzeć najnowszą ekologiczną Apokawixę.

Sądzimy, że Twoje zainteresowanie zostało wystarczająco wzbudzone i chęci do obejrzenia filmu również są, bardzo dobrze. Z pewnością zadasz sobie teraz pytanie Gdzie obejrzeć Apokawixę cda? Nic trudnego. Przychodzimy z pomocą i oferujemy film na naszej stronie. Jeśli nie interesują Cię dodatkowe opłaty, logowania i potwierdzenia to dobrze trafiłeś. U nas obejrzysz Apokawixę cda w najwyższej jakości i to bez zbędnych kosztów. Lepiej być nie może, prawda?

Apokawixa cały film online

Nie mamy złudzeń, że obfitość wrażeń w Apokawixie cda niewątpliwie pozostawi wielu widzów zdezorientowanych i nienasyconych. Grupa niewinnych zwiadowców zostaje rozerwana na kawałki przez watahę zombie, a spokoju nad pobliskim lasem pilnuje tajemniczy Pan Blitz (Sebastian Fabijański). Jakby tego było mało mamy tu walczące o wpływy patogangi handlujące pigułkami i kaszubskiego strażnika miejskiego o twarzy Cezarego Pazury nachalnie testującego młodzież w kierunku COVID.

Jak widzicie w filmie dzieje się bardzo dużo i wiele wątków zostaje poruszonych. Jednak trzeba wiedzieć, że Apokawixa cda to przede wszystkim czysto zabawny film, który pomimo oznaczenia kategorii, trafnie kpi ze swojego pochodzenia. Jeśli chcecie spędzić dobrze czas oraz macie wolne 2 godzinki to zdecydowanie warto odpalić Apokawixę cda na naszej stronie. Gwarantujemy, że emocje będą sięgać zenitu i będziecie zadowoleni z nowego dzieła Xawerego Żuławskiego tak jak i my.

Apokawixa cda
Tytuł oryginalny Apokawixa
Nasza ocena 6.1 głosów
Udostępniono5

Produkcje podobne do oglądanej

Uciekaj!
Meg
Deadpool 2
Doktor Sen
Trolle 3
Na ringu z rodziną
Inside the Rain
Guns Akimbo cda
Parasite
My Spy
Cały film Kogel Mogel 4 CDA
Green Book

Komentarze Facebook