What's happening?

Rozpocznij oglądanie filmu poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją:
After 4 CDA

After 4 CDA

Twoja ocena: 0
8 1 głos

Szczegółowa recenzja

Premiera After 4 to coś na co czekali wszyscy fani tej serii. Nie ukrywamy, że już poprzednia część zrobiła spore zamieszanie na świecie kina. Jak dowiedzieć się możemy już z książki: wszystko się zmienia. Podczas kiedy główny bohater Hardin odkrywa coraz bardziej straszną i specyficzną przeszłość swojego najbliższego grona rodzinnego. Można powiedzieć, że to dla niego cios nie do wytrzymania i spowoduje załamanie. Hardim w rozpaczy posuwa się do czegoś, czego Tessa nie jest w stanie mu wybaczyć czyli do zdrady. Tytułowa Tessa w końcu zaczyna rozumieć, że mimo ogromnej miłości do swojego chłopaka to nie może z nim zostać. Spowodowałoby to zbyt wiele krzywdy w jej życiu…
zatem pytanie czy tak naprawdę ma wyglądać koniec ich skomplikowanej i znanej nam miłości? Odpowiedzieć musimy na pytanie sobie czy Hardin będzie chciał zawalczyć o związek z Tessą, a przede wszystkim o samego siebie i swoją rodzinę. Więc wszystkich fanów After 4 CDA zapraszamy do oglądania by dowiedzieć się więcej o dalszych losach już na własne oczy.

After bez siebie nie przetrwamy cda

Jeśli jesteś fanem znanego nam już After bez siebie nie przetrwamy to powinieneś zweryfikować naszą stroną by obejrzeć ten film.

Gdzie obejrzeć after 4?

Reżyser główny

Reżyser główny

Obsada

Udostępniono7

Produkcje podobne do oglądanej


Komentarze Facebook
×
Kolejny użytkownik...